021.255.22.04

comenzi [@] anvelopeautoleader [.] ro

Formular contact

Daca aveti intrebari sau comentarii despre autovehiculul Dvs sau despre produsele noastre va rugam sa ne contactati prin intermediul formularului alaturat. In functie de volumul de mesaje pe care le primim incercam sa raspundem cat mai repede posibil, in maxim 24 de ore. Va multumim.

Locatii Auto Leader

Sediul Auto Leader – Vopsitorie, Tinichigerie Sos. Garii Catelu

Adresa: Sos. Garii Catelu 180-190, sector 3, Bucuresti

MIHAI BANCOWSCHI
Consilier service

Mob: 0751.266.727
E-mail: mihai.b@autoleader.ro

Andrei Petre
Consilier vanzari

Mob: 0751.266.728
E-mail: andrei.petre@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: 08.00 – 13.00
Duminica: Inchis

Sediul Auto Leader – Dudesti-Pantelimon

Adresa: Sos. Dudesti-Pantelimon, nr.44, sector 3, Bucuresti

Piese de schimb, anvelope/jante si accesorii auto:
Mircea Constantinescu
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0724.926.242
E-mail: mircea.constantinescu@autoleader.ro

Cristi Frunza
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0728.955.020
E-mail: cristi.frunza@autoleader.ro

Mihai Nuta
Consilier Service
Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0747.297.237,
E-mail: mihai.nuta@autoleader.ro

I.T.P.
Inspector ITP Ilie Mihai
Telefon: 021.255.22.04
E-mail: itp@autoleader.ro

Inspector ITP Cristian Mitran
Telefon: 021.255.22.04
E-mail: itp@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: 08.00 – 13.00
Duminica: Inchis

Sediul Auto Leader – Garii Catelu (zona Cora Pantelimon)

Adresa: Sos. Garii Catelu, nr.30-32, sector 3, Bucuresti

Laurentiu Nedelcu
Sef Service

Tel: 0751.266.722

Florin-Alexandru Geanta
Director Vanzari
Tel/fax: 021.256.35.95
Mob: 0720.014.164
E-mail: florin.geanta@autoleader.ro

Ana Doicu
Consilier Service
Tel/fax: 021.256.35.95
Mob:‭0747.297.239
E-mail: ana.doicu@autoleader.ro

Piese de schimb, anvelope/jante si accesorii auto:
Patachia Florin
Consilier vanzari

Tel/fax:0212563595
Mob:0742099963
E-mail:florin.patachia@autoleader.ro

Alex Tian
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.256.35.95
Mob: 0751.266.712
E-mail: alex.tian@autoleader.ro

I.T.P.
Inginer Radu Dini
Telefon: 021.256.35.95

Inspector ITP Alexandru Constantinescu
Telefon: 021.256.35.95
E-mail: itp@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: 08.00 – 13.00
Duminica: Inchis

Sediul Auto Leader – Episcopul Radu 

(in spatele Banc Post – Calea Mosilor)

Adresa:
Str. Episcopul Radu, nr. 59, sector 2, Bucuresti

Magazin-Service si Statie I.T.P:
Piese auto, anvelope, jante, statie ITP, service roti, service rapid, service mecanica.

Ginel Stoica
Director Vanzari:

Tel/fax: 021.250.20.70
Mobil: 0723.650.052/0722.89.93.47
E-mail: ginel.stoica@autoleader.ro

Corina Liscan
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.250.20.70
Mob: 0730.464.697
E-mail: corina.liscan@autoleader.ro

I.T.P.
Inspector ITP George Pancu
0744.651.057
Telefon: 021.250.20.70
E-mail: itp@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: 08.00 – 13.00
Duminica: Inchis

Info fiscale / Date facturare

SC AUTO LEADER EXPIM SRL

Adresa: Sos. Garii Catelu, nr. 30, sector 3, Bucuresti
C.U.I.: RO14782276
Nr. Inreg.: J40/6716/2002
Cont: RO95BTRL04701202H60540XX
Banca: Transilvania Suc. Delfinului
Tel/Fax: 021.256.35.95
Id Messenger: auto_leader

General manager: Iulian Stoica

Director adjunct: Ciprian Geanta
Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0724.296.411
E-mail: ciprian.geanta@autoleader.ro